O nás

Spoločnosť Innovates s.r.o. sme založili v roku 2014. V súčasnosti sa špecializujeme na oblasť účtovníctva, personalistiky, miezd a daní.

Sme malá rodinná firma, ktorá si zakladá na férovosti a profesionalite poskytovaných služieb. Náš individuálny prístup a férové jednanie vám zaručí istotu a prehľad vo Vašom podnikaní. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s nasadením, aby sme dokázali vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Už si nemusíte robiť starosti a venovať enormné úsilie Vášmu účtovníctvu. K Vášmu podnikaniu prispejeme našimi službami a Vy môžete Váš čas využiť efektívnejšie. Komplexné spracovanie účtovníctva externou formou Vás odbremení od zabezpečenia technického vybavenia, softvéru, šetrí vaše mzdové náklady. Všetky podklady pre spracovanie účtovníctva je možné zasielať elektronicky. Ak Vám táto forma nevyhovuje, je možné aj osobné preberanie a odovzdávanie účtovných dokladov a podkladov ku mzdám v dohodnutých termínoch, ktoré vieme zabezpečiť v sídle Vášho podnikania alebo podľa dohody aj mimo neho.

Pracujeme s programom MK-soft, odkiaľ dokážeme exportovať účtovnú agendu podľa potrieb klienta do jeho vlastného softvéru.


Oblasť našej pôsobnosti je do 100 km vzdialenosti od mesta Prešov, kde je naše hlavné pôsobisko.Naše služby sú neodmysliteľnou súčasťou Vášho podnikania a len správny výber Vám zaručí spokojnosť a úspech pre Vašu budúcnosť.

Bc. Renáta Gáciková
konateľka spoločnosti